Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 3
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 3706 razy i ma 2 odpowiedzi Nastepny wątek
Mężczyzna opolska

Status: Nieobecny

Braki bezwzględne

Mam pytanie odnośnie braków bezwzględnych, a mianowicie: natknęłam sie po poprzednikach na protokół braków bezwzględnych i protokół ubytków :zniszczone. Moją ciekawość wzbudziło wykazanie w protokole ubytków książek zniszczonych książek które znajdowały się na brakach bezwzględnych a było tego sporo. Według mojej wiedzy braki bezwzględne nie powinny sie znależć na protokole książek jako zniszczone tylko inaczej jako zagubione.

Jak wy takie rzeczy robicie czy też braki bezwzględne a więc takie których nie ma nawet 10 lat dajecie na protokół znisczonych ?

Dorota Opolska
[2010-11-23 12:49:41] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna opolska

sad   Re: Braki bezwzględne

czy naprawdę wśród osób czytających nikt nie podejmie się wypowiedzi na ten temat? Niesądzę aby nikt nie wiedział o czym piszę . Może jednak ...
[2010-12-01 09:24:01] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta maria_r

Re: Braki bezwzględne

Braki bezwzględne to książki zagubione i nieodnalezione podczas bieżącego skontrum. Zazwyczaj sa spisane w protokole i automatycznie ( jeżeli sie nie znalazły) odpisuje się jako zagubione.
[2010-12-16 10:54:11] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    niewidoczny dla gości    2482023 [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]