Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS


Skocz do »
 
Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 2
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 3328 razy i ma 1 odpowiedź Nastepny wątek
Mężczyzna mszostek

Avatar użytkownika


Dołączył: 2006-01-20
Postów: 12
Status: Nieobecny
Aktywnie i z klasą - Konkurs na najciekawszą trasę wycieczki

Masz niebanalny pomysł na wycieczkę, zieloną szkołę lub wyjazd integracyjny? Znasz warte odwiedzenia miejsca nad morzem, w górach, nad jeziorami lub w lesie? Wciel się w rolę przewodnika i zaplanuj niezapomnianą wyprawę z klasą, przyjaciółmi lub znajomymi.

Konkurs „Aktywnie i z klasą - Konkurs na najciekawszą trasę wycieczki” to oferta dla miłośników sportu, aktywności i przygody, którzy wiedzą gdzie i jak można ciekawie spędzić czas w większym gronie. Ich zadaniem będzie zaprojektowanie nietypowej, atrakcyjnej wyprawy i przedstawienie swojego pomysłu na stronach nowego serwisu turystycznego way2a.com .

Praca konkursowa powinna składać się z dokładnie zaznaczonej na mapie trasy wycieczki (pieszej, przełajowej bądź samochodowej) udokumentowanej zdjęciami, filmem i opisem wyprawy. Przygotowane materiały powinny zawierać praktyczne porady dotyczące tego jak uczestnicy wycieczki mogą aktywnie spędzić czas w danym miejscu (sport, gry, zabawy), które okoliczne atrakcje i zabytki są ciekawe dla młodych podróżników oraz co warto wiedzieć o zwiedzanych miejscach.

Rywalizacja „Aktywnie i z klasą - Konkurs na najciekawszą trasę wycieczki” przebiegać będzie w dwóch etapach:

* w pierwszym (trwającym od 5 do 31 marca) autorzy projektów wycieczek muszą zarejestrować się w serwisie way2a.com i zamieścić na jego stronach zaplanowaną trasę wyprawy wraz z materiałami dodatkowymi,
* w drugim (trwającym od 2 do 16 kwietnia) 25 najciekawszych prac wybranych przez komisję konkursową poddane zostanie ocenie internautów.

W konkursie mogą brać udział pojedyncze osoby bądź zespoły (maksymalnie 15 osób). Jury będzie sprawdzać przysłane projekty wycieczek m.in. pod kątem kreatywności pomysłu trasy, merytorycznej jakości jej opisu, wartość edukacyjnej wyprawy oraz jakości dołączonych elementów graficznych. W rywalizacji nagrodzone zostaną 3 prace, które uzyskają największą liczbę głosów w II etapie. Ogłoszenie wyników nastąpi 17 kwietnia 2011 r.

Szczegóły dotyczące konkursu można znaleźć na stronach Interklasy .

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego z programu 8.1

----------------------------------------
[Edytuj 1 razy, ostatnio edytowany przez mszostek (at) 2011-11-10 23:48:58]
[2011-03-07 09:46:57] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    3182981 [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna zamek_krynicaDołączył: 2011-04-14
Postów: 6
Status: Nieobecny

Re: Aktywnie i z klasą - Konkurs na najciekawszą trasę wycieczki

Myślę ze to bardzo dobry pomysł,a jeżeli chodzi o samą wycieczkę lub zieloną szkołę,to zapraszam wszystkich do Krynicy Zdrój do naszego zamku. Napewno każdy będzie zadowolony.
[2011-04-14 13:42:26] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]