Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 1
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 3320 razy i ma 0 odpowiedzi Nastepny wątek
Mężczyzna haidi_di

Status: Nieobecny

confused   Księga inwentarzowa a projekt unijny

Bardzo proszę o poradę dotyczącą zapisu w księdze inwentarzowej materiałów z projektów unijnych.

Nasze gimnazjum brało udział w takim projekcie. Otrzymaliśmy dużo książek i filmów DVD oraz gier planszowych. Dyrektor przekazał te materiały do biblioteki.
Wszystkie te materiały kazano mi wpisać do nowego inwentarza, który będzie przeznaczony na projekty unijne.

Mój problem polega na tym, że nie bardzo wiem jak je wpisać. Nie wiem czy wpisywać wszystko jak leci po kolei czy podzielić inwentarz na książki, DVD i osobno gry? Jeśli tak to jak to zrobić?

Gier jest kilka więc nie wiem czy opłaca się robić nowy dział. Chyba, że potraktować je jako INNE MATERIAŁY i tam wpisywać np. gry, mapy itp.

Z tego co wiem to tych projektów było kilka więc materiały będą też z innych projektów. Pomóżcie jak to zrobić, by było przejrzyście i poprawnie. Będę wdzięczna za każdą pomoc.
Pozdrawiam:)
[2011-03-10 11:01:31] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]