Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 1
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 1600 razy i ma 0 odpowiedzi Nastepny wątek
Mężczyzna bma

Status: Nieobecny
Nergal w telewizorni

Siemanko, jak sądzicie, czy słusznie dano Nergalowi posadę jurora w jednym z programów typi "Idol" na TVP2? Ponoć ma zarobić grubo ponad 100 tys. zł. Wg mnie to skandal, bo jeżeli już telewizornia musi być państwowa, to niech emituje jakieś porządne programy, a nie chłam, w którym zatrudnia znanego satanistę wyłącznie celem wzbudzenia zainteresowania i wywołania niezdrowych kontrowersji. A jeżeli już takie programy muszą być, to niech to oceniają ci, którzy profesjonalnie i spokojnie są w stanie ocenić takie występy, a nie pierwszy z brzegu "artysta" sceniczny, który ponoć jest znany na Zachodzie i tylko z tego powodu musi być hołubiony. Zresztą nie dziwię się, że powodem protestów przeciwko jego udziałowi w programie jest idiotyczna ideologia, jaką wyznaje, czyli satanizm. To ciekawe, że telewizja publiczna, która wyświetla notorycznie prośby prezenterów o regularne płacenie abonamentu, który niby ma iść na misję publiczną, żałuje pieniędzy na realizację programów historycznych czy kulturalnych na TVP Kultura, zdejmuje Pospieszalskiego, ale lekką ręką wyrzuca tysiące złotych na promowanie durnowatej ideologii satanistycznej w postaci Nergala. Żal.
----------------------------------------
Lech Wałęsa, TW SB ps. "Bolek": "To ja obaliłem komunizm".
Kornel Morawiecki: "Nie wypada w tym dniu mówić o mnie".
[2011-09-14 09:30:47] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    niewidoczny dla gości    http://www.wpolityce.pl [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]