Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 4
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 2750 razy i ma 3 odpowiedzi Nastepny wątek
Mężczyzna femaciej

Status: Nieobecny

confused   Zgubione kartówki

Zdarzyło się wam zgubić, gdzieś zawieruszyć, kilka kartkówek albo sprawdzianów?
Mi zginęły 2 i mam niezły ból głowy co z tym zrobić.
[2011-09-14 18:56:07] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna m_masny

Re: Zgubione kartówki

Poszukaj jeszcze na pewno gdzieś są. Zawsze możesz je wszystkie oddać klasie trochę później. Możesz też wstawić tej osobie 5, ale jeśli ona wie, że nie napisała na tę ocenę to domyśli się, że coś jest nie tak.
[2011-09-19 19:34:59] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna mialgosia

Uważam że powinieneś przyznać się, że te kartkówki Ci zaginęły. Będziesz uczciwy, uczniowie nabiorą do Ciebie większego szacunku. Cóż. zdarza się. Gdybyś korzystał w tym roku ze wsipnetu nie miałbyś tego problemu. Można przez ten serwis im wysyłać kartkówki i sprawdziany. Mi kiedyś też się zdarzyło zgubić sprawdziany...
[2011-09-30 12:45:55] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna majkowska

Ja staram się pilnować sprawdziany, zakupiłam sobie do tego 2 kalendarze książkowe i teraz mam wszystko ładnie poukładane. Od czasu gdy zainwestowałam w te kalendarze to mam spokojną głowę;)
[2013-09-05 15:43:50] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]