Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 3
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 2795 razy i ma 2 odpowiedzi Nastepny wątek
Mężczyzna brandon

Status: Nieobecny
rose   SAILOR MOON.

Tutaj każdy może opisać swoją historię na temat Sailor Moon.Proszę nie używać wulgaryzmów oraz młodzieżowych wyrażeń.
----------------------------------------
NAJWIĘKSZY POLSKI FAN SAILOR MOON.
[2012-11-29 21:17:40] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta mar888iina

KANADA
cool   SAILOR MOON

Pewnego słonecznego dnia Usagi razem ze swoimi koleżankami wybrała się na spacer niedawno odkrytą leśną ścieżką.Szły między dwoma szpalerami drzew tworzącymi nad ich głowami zielone sklepienie przez,które delikatnie przeświecało słońce.
-Cudowny widok-zachwyciła się Ami.
-Zgadza się-poparła jej zdanie Minako.
-Nigdy czegoś podobnego nie widziałam-odezwała się Ami.
Zanim Usagi zdążyła odpowiedzieć coś czarnego skoczyło na nią powalając na trawę.
Otworzywszy oczy nastolatka ujrzała swoją ukochaną kotkę Lunę.
-Przepraszam Bunny-rzekła siadając obok.
-Nic mi nie jest-odparła dziewczyna.
-Mam wielce radosną wiadomość.Odnalazłam księżniczkę Serenity.
-Gratulacje Luno-rzekła właścicielka.
Kiedy pozostałe dziewczyny usłyszały radosną nowinę uśmiechnęły się.Ich misja powoli dobiegała końca.
-Zaprowadź nas do księżniczki-poprosiła Rei.
-Nie muszę was nigdzie prowadzić,bowiem księżniczka jest pośród was-odparła kotka.
-Która z nas jest Serenity?
-Księżniczką Serenity jest Bunny.
Wszystkie dosłownie zamurowało.Tak długo mieszkały razem nie zauważając,że Usagi czasami dziwnie się zachowywała.Ami wówczas miała już pewne podejrzenia,ale nie mając jakichkolwiek konkretnych dowodów zatrzymała je dla siebie.Teraz zostały one całkiem potwierdzone.
Mundurek Bunny zmienił się w białą suknię natomiast tiara stała się koroną. Ująwszy Księżycowe Berło nastolatka rzekła:
-Ogłaszam całkowitą odbudowę Księżycowego Królestwa jednocześnie kończąc swoje ziemskie zadanie.Wracamy do prawdziwego domu.
Pojawił się błysk światła,po czym czarodziejki wraz z kotką poszybowały ku Srebrnemu Globowi,gdzie mieszkały przedtem.
[2016-07-12 09:03:19] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta sa23ara

FINLANDIA
devilish   SAILOR MOON

Nad Tokio nastało jesienne deszczowe popołudnie.Usagi leżała w pokoju otulona kołdrą tuląc do serca swoją ukochaną córeczkę Chibiusę.
Mała Lady spała spokojnie czując się zarówno naprawdę kochaną jak również zupełnie bezpieczną.
-Jesteś taka kochana moja maleńka.Nikogo nie kocham równie mocno jak ciebie.-wyszeptała Sailor Moon czule okrywając dziewczynkę kołderką.
Mocno tuląc córkę jedną ręką drugą zaczęła delikatnie głaskać.Maleńka czując głaskanie przytuliła się jeszcze mocniej do matczynego serca.
-Śpij sobie całkiem spokojnie moja maleńka słodka córeczko.Jestem cały czas przy tobie-wyszeptała Usagi patrząc na słodko śpiącą dziewczynkę.
Uśmiechnąwszy się czarodziejka objęła ukochane jedyne dziecko ramionami następnie najczulej jak potrafiła przytuliła do kochającego serca.
Pokochała dziewczynkę od dnia poznania rok temu.Wzruszyła się jej losem przygarnęła sierotkę do siebie.Nigdy nie żałowała tej decyzji.
Idąc za radą swojej kotki Luny została matką Małej Lady spełniając najważniejszą część niezwykle starej znanej wszystkim sailorkom przepowiedni.
Była naprawdę szczęśliwa mając kogoś,kim mogła się zaopiekować.Okazała się być bardzo czułą jak również niezwykle troskliwą rodzicielką.
Przy niej oraz pozostałych czarodziejkach maleńka czuła się zawsze spokojna oraz bezpieczna.Bardzo dobrze wiedziała,że Usagi oaz jej koleżanki nigdy nikomu nie pozwolą jej skrzywdzić.Ktokolwiek śmiałby zrobić jej coś złego mógł być pewien ukarania Magicznym Gniewem Pięciu Planet.
,,-Moja mała,słodka jak również kochana córeczka"-pomyślała Sailor Moon przysypiając nadal mocno przytulając pięciolatkę do siebie.
Obie drzemały spokojnie do samego rana.
----------------------------------------
LIDERKA STADIONU W CELADON CITY.
[2016-09-01 22:57:53] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]