Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 53
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 10143 razy i ma 52 odpowiedzi Nastepny wątek
Mężczyzna bma

Status: Nieobecny
Popieram religię

Popieram religię i Kościół Rzymsko-Katolicki.
----------------------------------------
Lech Wałęsa, TW SB ps. "Bolek": "To ja obaliłem komunizm".
Kornel Morawiecki: "Nie wypada w tym dniu mówić o mnie".
[2013-02-27 20:22:50] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    niewidoczny dla gości    http://www.wpolityce.pl [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna bma

Re: Popieram religię

Muszę również dodać, że to bardzo interesujące, że obecnie wybór kard. Bergoglio na papieża z największą troską komentują ci, którym akurat niespecjalnie zależy na dobrej kondycji Kościoła. Co rusz słychać jakiegoś "eksperta", który pochyla się nad problemem, czy nowy papież "zdoła wyprowadzić Kościół z kryzysu", czy uda mu się dobrze "zarządzać Kościołem", a nawet pojawiło się określenie "wyczyścić stajnię Augiasza". To wszystko mówią ludzie, którzy sami do tego kryzysu Kościoła doprowadzili, odwodząc ludzi od wiary, nie tylko poprzez propagowanie ateizmu, ale np. ubliżanie księżom, stawianie wobec nich najohydniejszych oskarżeń, obarczając winą za afery pedofilskie papieża i całą hierarchię kościelną. Teraz wylewają krokodyle łzy, martwiąc się o to, czy Kościół "podoła wyzwaniom współczesności". A ja myślę, że podoła właśnie wtedy, gdy będzie szedł własną drogą, a nie taką, którą wskażą mu lewicowo-liberalne elity.
[2013-03-15 17:49:46] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    niewidoczny dla gości    http://www.wpolityce.pl [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta koma

bma!
Kopę lat!!

Co Tobie?
[2013-08-31 23:50:51] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta boudicca

Mlody sie rozchorowal Ciezko biggrin
Sa ludzie, ktorzy widza szklanke w polowie pusta. Sa tez tacy, ktorzy widza ja w polowie pelna.
A ja widze miejsce do nalania wodki
:D

[2014-01-21 00:40:04] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna baggins

Bma nie tyle się rozchorował ile stara się oceniać rzeczywistość w bardzo realistyczny i racjonalny sposób. To wszystko.
"Człowiek ma prawo patrzeć na drugiego z góry tylko wówczas, kiedy chce mu pomóc, aby się podniósł."
Gabriel Garcia Marquez.
[2014-01-21 10:12:41] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta boudicca

klasyczne pierdu-pierdu.
Sa ludzie, ktorzy widza szklanke w polowie pusta. Sa tez tacy, ktorzy widza ja w polowie pelna.

[2014-01-21 14:28:15] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna baggins

Zabieranie głosu w dyskusji polegające wyłącznie na stosowaniu jakichś dość prostackich powiedzonek, może świadczyć co najwyżej o tym, że osoba tak się wypowiadająca w zasadzie nie ma nic do powiedzenia na dany temat.
"Człowiek ma prawo patrzeć na drugiego z góry tylko wówczas, kiedy chce mu pomóc, aby się podniósł."
Gabriel Garcia Marquez.
[2014-01-21 14:59:51] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta boudicca

... lub tez stwierdza, ze przedmowca ubiera puste frazesy w gornolotne slowa - w dodatku identyczne, co kilka lat temu. Kajecik sie nawet nie poszerzyl. biggrin

[2014-01-21 15:25:00] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna bma

Co to za pyskówki? Spokój mi tu
[2014-01-21 17:07:38] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    niewidoczny dla gości    http://www.wpolityce.pl [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna baggins

Pyskówek nie będzie jeżeli nie będzie personalnych zaczepek w stylu:

Mlody sie rozchorowal Ciezko biggrin

Albo prostackich powiedzonek w stylu:

pierdu pierdu...

które niczego kompletnie nie stwierdzają.

Późniejsze wyjaśnienia sensu owego powiedzonka w stylu:

przedmowca ubiera puste frazesy w gornolotne slowa - w dodatku identyczne, co kilka lat temu. Kajecik sie nawet nie poszerzyl.

również niczego do dyskusji nie wnoszą.
To jest tylko kolejna niezbyt grzeczna zaczepka o czysto personalnym charakterze.
Gabriel Garcia Marquez.
[2014-01-21 17:58:41] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]