Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 3
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 1137 razy i ma 2 odpowiedzi Nastepny wątek
Mężczyzna pipek

Status: Nieobecny

Prezent dla mamy

Cześć. Myślicie,ze takie noże Gerlach są dobrym prezentem dla urodziny mamy? Totalnie nie wiem co jej sprezentować a wiem, że lubi takie właśnie praktyczne rzeczy. Co byście jej podarowali?
[2014-08-11 07:28:10] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna kruszynka23

Re: Prezent dla mamy

A czy nie będzie to zbyt praktyczny prezent, że się tak wyrażę? Jesteś pewien, że mama będzie z niego zadowolona ? Bo ja taka pewna bym tego nie byla :)
Może warto by było kupić jej coś eleganckiego,
W sieci obecnie można znaleźć naprawdę fajne zegarki oferowane przez profesjonalne, duże firmy. I to w cenie ponad 50% niższej.
Tutaj:
http://www.czaszegarkow.pl - sama jakiś czas temu zamawiałam sobie świetny zegarek marki Casio.
Dokładnie ten:

----------------------------------------
Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne - żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi.
[2014-10-14 13:46:46] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna xmall

Re: Prezent dla mamy

Noże są niebezpieczne... Może lepiej wibrator z dobrymi akumulatorami?
[2014-11-01 19:18:22] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]