Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 4
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 1353 razy i ma 3 odpowiedzi Nastepny wątek
Mężczyzna pipek

Status: Nieobecny

Herbata czy kawa

Witam wszystkich. Co pijecie na co dzień? Ja najcześciej kawę ale zastanawiam się czy jest dla niej jakaś dobra alternatywa? Codziennie rano stawia mnie na nogi.
[2014-08-29 08:42:12] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna kruszynka23

Re: Herbata czy kawa

Wiesz oczywiście dobrze, że kawa nie jest taka zdrowa?
Równie dobrze można ją zastąpić herbatą czarną, która zawiera w sobie również składniki pobudzające - teinę.
Poza tym nie wypłukuje z organizmu dobrych mikroelementów : żelaza i magnezu, które są przecież niezbędne do codziennego funkcjonowania.
Tutaj:
http://www.herbata.info/herbata-czarna/
możesz sobie zapoznać się z jej właściwościami.
Sama kiedyś byłam wielką wielbicielką kawy jednak właśnie przerzuciłam sie na herbatę. Ma na mnie zdecydowanie lepszy wpływ i jest zdrowsza.
----------------------------------------
Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne - żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi.
[2014-08-29 09:14:29] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta mar888iina

KANADA
cool   Herbata czy kawa

Zwykle pijam mocną herbatę.
[2016-07-02 11:07:08] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna alibelibe

Re: Herbata czy kawa

Ja uwielbiam kawę dlatego każdy dzień rozpoczynam od wypicia kawy, sam jej zapach jest super. Dziennie wypijam średnio 3kubki kawy
hurtownia papiernicza
[2016-08-12 10:54:43] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]