Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 5
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 2678 razy i ma 4 odpowiedzi Nastepny wątek
Mężczyzna kruszynka23

Status: Nieobecny
Jakie ładne dekoracje do jadalni

Cześć!
Szukam obecnie fajnych dekoracji do jadalni.
Co możecie polecić?
----------------------------------------
Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne - żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi.
[2014-10-17 11:17:44] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna majkowska

Re: Jakie ładne dekoracje do jadalni

Wiesz jak najtaniej odmienić jadalnię?
Za pomocą takich podkładek:
http://www.dekoracje.brw.com.pl/jadalnia/maty-i-podkladki/ - dałam tutaj linka do sklepu Black Red White gdzie sama ostatnio zamówiłam sobie ładny komplecik.Jestem zadowolona. Podkładki wyglądają generalnie super.
Mam te:

Niby taka mała rzecz ale jednak pomieszczenie jest zupełnie inne.
[2014-10-17 12:08:13] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna xmall

To syf! Łatwo sie brudza i szybko pleśnieją!
[2014-11-01 19:16:56] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna pipek

Jak się brudzą to czyścisz tak więc jest to żaden argument...
Sam proponuję zerknać sobie jeszcze na podkładki tutaj:
http://najtaniej.co/szukaj/podkladki-na-stol
Na miejscu znajduje się jakieś 700 różnych rodzajów podkładek tak więc masz jeszcze większy wybór.
Sam jakiś czas temu zakupiłem sobie takie dekoracje do jadalni. Niestety ale zdecydowaliśmy się z żoną na szklany stół i szybko się brudził.
Tak więc było to najlepsze rozwiązanie.
[2014-11-10 07:13:37] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna dwisniewski

Jeżeli szukasz ładnych dekoracji do jadalni to polecam sprawdzić jakieś nowoczesne lampy. Ja postanowiłem zrobić swoją jadalnie nie na klasyczny sposób- lecz nowoczesny. Dzięki temu srebrny wygląd (zazwyczaj mat) świetnie dekoruje się z np. srebrno szarą kuchenką, okapem itd.
Spójrzmy na ten zwis:

Do normalnej, klasycznej kuchni NIGDY bym go nie wstawił, natomiast do nowoczesnej- jak najbardziej bo dzięki właśnie takiemu zwisowi kuchnia wygląda jeszcze lepiej.
Zresztą możecie sprawdzić tutaj:
http://ampla.eu/6_lampy_jupiter
Mają naprawdę ciekawe oferty jeśli chodzi o lampy- zwłaszcza producent jupiter ma świetne.
[2015-03-13 20:32:31] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]