Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 2
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 2230 razy i ma 1 odpowiedź Nastepny wątek
Mężczyzna kruszynka23

Status: Nieobecny
Szukam psychiatry z Gdańska

Nie radzę sobie ze stresem.Czy moglibyście mi polecić dobrego psychiatrę, z którym można byłoby to skonsultować?
----------------------------------------
Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne - żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi.
[2015-07-29 07:21:39] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna majkowska

Status: Nieobecny

Re: Szukam psychiatry z Gdańska

Nie radzę sobie ze stresem.Czy moglibyście mi polecić dobrego psychiatrę, z którym można byłoby to skonsultować?

Pani Dagmara Zimakowska;
http://lifemedica.pl/lekarze/dagmara-zimakowska - tutaj znajdziesz kontakt .Świetna pani doktor z bardzo dużym doświadczeniem. Na pewno powinna Ci pomóc.Sama swego czasu się u niej leczyłam i jestem bardzo zadowolona. Równiez myślałam,że to co mnie męczy to stres ale okazało się,że choruję na nerwicę. Obecnie czuję się znacznie lepiej i udało mi się pokonać tę chorobę, która utrudniała mi funkcjonowanie.
[2015-07-29 08:23:28] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]