Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 2
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 2618 razy i ma 1 odpowiedź Nastepny wątek
Mężczyzna kruszynka23

Status: Nieobecny
Gdzie na depilację laserową w Gdańsku

Cześć. Może ktoś z Was jest w stanie polecić mi dobry gabinet depilacji laserowej w Gdańsku? Gdzie warto jest się zapisac na taki zabieg?
----------------------------------------
Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne - żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi.
[2015-10-08 08:01:54] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna majkowska

Status: Nieobecny

Re: Gdzie na depilację laserową w Gdańsku

Nie polecam gabinetów kosmetycznych. W końcu jest to laser tak wiec jestem zdania,ze lepiej jest zapisać się do profesjonalnego gabinetu lekarskiego gdzie bedziesz miała pewność,ze wszystko zostanie wykonane według określonych standardów.
Mogę Ci polecić to miejsce
http://vectusgdansk.pl/

Zabieg wykonywany jest przez lekarzy, mają tam obecnie najlepszy laser w całej Polsce . Koszt to ok 150-250 zł na jeden zabieg oraz jedną okolice czyli nie tak drogo
[2015-10-08 12:23:09] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]