Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 2
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 2036 razy i ma 1 odpowiedź Nastepny wątek
Mężczyzna kolia

Status: Nieobecny

kot w domu? jaką rasę?

Chcemy kupić małego kotka, będzie to nasze pierwsze wspólne zwierzątko. Nie mam doświadczenia jeśli chodzi o kocie sprawy, jakiej rasy koty są nieco spokojniejsze. Wiem, że nie ma zasady i każdy jest inny, ale na pewno mają jakieś cechy ogólne. Proszę o radę, wskazówki dotyczące karmienia, pielęgnacji itp:
[2016-03-01 23:22:14] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna poniato

Status: Nieobecny

Re: kot w domu? jaką rasę?

Z tych trochę mnie urwisowatych ras to maine coon. Moja przyjaciółka ma już dorosłego, ale jest bardzo spokojny. Taki dostojny i brytyjskie. Ja mam brytanka. Był i do tej pory jest grzeczny, jak na kota. Większość czasu to spamie i jedzenia. Rzadko kiedy szaleje. One też dobrze wychowują się przy dzieciach, pielęgnację to najlepiej ustalić z hodowcą lub weterynarzem, jedzenie także. Nasz kot jest głównie mięso, wątróbkę i przekąsza chrupkami Prevital. Zanim się zdecydujesz dobrze jest odwiedzić i pogadać z hodowcą.
[2016-03-02 09:12:43] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]