Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 3
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 1947 razy i ma 2 odpowiedzi
Mężczyzna kruszynka23

Status: Nieobecny
Jaka była Wasza pierwsza praca?

Hejo. Jak w temacie . Pochwalcie się !
----------------------------------------
Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne - żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi.
[2016-04-06 14:08:00] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna majkowska

Re: Jaka była Wasza pierwsza praca?

Ja rozdawałam ulotki jak byłam w liceum ale raczej nie mozna tego traktować bardzo poważnie...Pierwszą pracę w zawodzie podjęlam po ukończeniu studiów . W 3 miesiące po obronie. Była to praca w biurze rachunkowym. Pamiętam, że mega się stresowałam pierwszego dnia. Nie było lekko, szczególnie spore problemy miałam w kontaktach z klientami. Jednakże z czasem się wprawiłam. Obecnie bardzo lubię swoją pracę, pracuje mi się bardzo dobrze oraz cieszę się,ze ją podjęłam.

Na stronie jest ciekawy artykuł:
http://www.postawnaswoim.pl/kariera/praca/moja-pierwsza-praca/

Pozdrawiam :) I nie bójcie się !
[2016-04-06 21:19:57] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna padere

Re: Jaka była Wasza pierwsza praca?

Ja już nawet nie pamiętam jaka była moja pierwsza praca .. teraz córka szuka i mówiła, że na gowork jest sporo ofert. Łatwiej jest teraz szukać ofert pracy, kiedyś musiałam biegać po firmach, a teraz wszystko w jednym miejscu.
[2016-04-20 11:22:41] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]