Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 13
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 1270 razy i ma 12 odpowiedzi Nastepny wątek
Mężczyzna xmall

Status: Nieobecny

Boudicca

Z żalem informuję, że nie żyje nasza forumowa Koleżanka Boudicca | Miłka | Miła | Aine Ni Rigani.

Boudicca i my spędziliśmy na tym forum ciekawie wiele godzin.
[2017-06-14 00:32:42] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna bma

Re: Boudicca

Tego się niestety obawiałem :( Bardzo mi przykro :( Swego czasu sporo rozmawialiśmy też prywatnie.. to było dawno, jeszcze przed moją maturą, ale pamiętam, jak miłą osobą była.. właśnie taką jak wskazuje Jej imię!

Czy coś wiadomo jak to się stało?
----------------------------------------
Lech Wałęsa, TW SB ps. "Bolek": "To ja obaliłem komunizm".
Kornel Morawiecki: "Nie wypada w tym dniu mówić o mnie".
[2017-06-14 21:17:06] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    niewidoczny dla gości    http://www.wpolityce.pl [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna bma

Myślałem, że kiedyś jeszcze pogadamy... a może nawet spotkamy się kiedyś w realu... nic z tego :/
[2017-06-14 21:19:50] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    niewidoczny dla gości    http://www.wpolityce.pl [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna baggins

Jak dla mnie wiadomość wprost niewiarygodna.
Jeżeli ta wiadomość jest prawdziwa, to jest mi naprawdę ogromnie przykro.
Jeżeli można zapytać: Co było przyczyną tego tragicznego zdarzenia? Jak to się stało?
"Człowiek ma prawo patrzeć na drugiego z góry tylko wówczas, kiedy chce mu pomóc, aby się podniósł."
Gabriel Garcia Marquez.
[2017-06-14 21:21:12] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta xeromuza

Boudi....
Szkoda sad
Brak słów ....
[2017-06-15 22:44:19] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna bma

Właściwie to od Boudikki zaczęła się moja "przygoda" z tym forum..

Wprawdzie nie jestem w stanie znaleźć teraz tego wątku, ale pamiętam, że zaczęło się od tego, że natrafiłem na Jej wypowiedź, w której stwierdziła, że "w Polsce nie było komunizmu", na co nie omieszkałem wtedy zaprotestować, jako 16-letni filozof i politolog.

Zresztą zdaje się, że sama Boudicca naonczas też była młodsza niż ja teraz...
[Edytuj 1 razy, ostatnio edytowany przez bma (at) 2017-06-20 21:22:07]
[2017-06-20 21:21:34] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    niewidoczny dla gości    http://www.wpolityce.pl [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna jacko

*

Boudicca...

hymm... szkoda, że brak jej na tym łez padole

Pozdrówki żyjącym
[Edytuj 2 razy, ostatnio edytowany przez jacko (at) 2017-06-21 22:14:44]
[2017-06-21 22:09:29] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta xeromuza

Pozdrówki Jacko

P.S.
coffee
[Edytuj 1 razy, ostatnio edytowany przez xeromuza (at) 2017-06-22 12:02:58]
[2017-06-22 12:02:12] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta koma

Kilka osób zapytało mnie na PW, co się stało...
Odpowiem tutaj.
Miłka mieszkała w Londynie, tam ułożyła sobie życie zawodowe i prywatne. W lutym miała wypadek - wpadła pod samochód. To jednak nie było bezpośrednią przyczyną zgonu. W szpitalu złapała sepsę...
Nie wiem, co było powodem tak późnego pogrzebu - na pewno jakieś sprawy urzedowe...
Pogrzeb był dopiero teraz, 17 czerwca.
[2017-06-26 13:17:22] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna bma

Wypadek i szpital jak rozumiem zdarzył się w Polsce? U nas niestety z wysokim prawdopodobieństwem można narazić się a to na sepsę, a to na gronkowca lub inne paskudztwo, czasami gorsze od choroby, z którą się przyszło..
[2017-06-26 15:23:52] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    niewidoczny dla gości    http://www.wpolityce.pl [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]