Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS


Skocz do »
 
Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 2
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 81 razy i ma 1 odpowiedź Nastepny wątek
Mężczyzna kruszynka23

Avatar użytkownika


Dołączył: 2014-08-21
Postów: 37
Status: Nieobecny
Depilacja laserowa Kraków

Podjęlam decyzję. Chciałabym wybrać się na depilację laserową. Dodam, ze interesuje mnie gabinet w Krakowie.
Gdzie warto jest się zapisać? Mam mocne czarne włosy
----------------------------------------
Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne - żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi.
[2021-08-03 13:41:18] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna majkowskaDołączył: 2013-02-26
Postów: 65
Status: Nieobecny

Re: Depilacja laserowa Kraków

Polecam wykonanie zabiegu laserowego w Instytucie Bielendy ( na stronie kontakt https://instytut.bielenda.pl ) - efekty są świetne. Oczywiście 2 zabiegi to mało i każdy włos i skóra jest inna ale po 4-5 zabiegach powinny być nogi praktycznie gładkie z pojedynczymi włoskami. Włos masz ciemny wiec LS złapie na pewno.

Chodzilam tam na zabiegi laserowe i byłą to jedna z lepszych decyzji urodowych jakie podjęłam. Brak włosów jest bardzo wygodny. Polecam wykonanie zabiegu laserowego w Instytucie Bielendy ( na stronie kontakt https://instytut.bielenda.pl ) - efekty są świetne. Oczywiście 2 zabiegi to mało i każdy włos i skóra jest inna ale po 4-5 zabiegach powinny być nogi praktycznie gładkie z pojedynczymi włoskami. Włos masz ciemny wiec LS złapie na pewno.

Chodzilam tam na zabiegi laserowe i byłą to jedna z lepszych decyzji urodowych jakie podjęłam. Brak włosów jest bardzo wygodny.
[2021-08-04 07:41:36] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]