Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 4
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 304 razy i ma 3 odpowiedzi Nastepny wątek
Mężczyzna Gość

Status: Nieobecny

Jak otwierać pliki typu *.ace?

Mam plik z rozszerzeniem ace, ale nie wiem jak go otworzyć. Jakiego programu trzeba użyć i skąd go wziąć?
---
Asia
[2002-04-24 10:41:40] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Re: Jak otwierać pliki typu *.ace?

Pliki z rozszerzeniem .ace to spakowane archiwa (podobne do .zip, .rar i innych). Kompresje i dekompresje realizuje program np. Winace (w wielu przypadkach lepiej niż Winzip czy Winrar). <b> Polecam!!! </b>
Znajdziesz go tutaj (nawet w polskiej wersji językowej):
<http://winace.mewa.net/>

ps. Starsze archiwa .ace otwierają też inne programy np. Windows Commander.

Pozdrawiam
WW
---
Woron
[2002-04-24 10:53:14] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Odpowiedzi w takim tempie chyba jeszcze nigdy nie otrzymałam. Dziękuję.
Pozdrawiam.
Asia

---
Asia
[2002-04-24 11:02:37] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

:-)
---
Woron
[2002-04-24 11:05:40] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]